KHK TVAhmet Erkan

Kayseri Sanayi Odası’nın eski başkanı Mustafa Boydak, hakkında verilen 7 yıl 6 ay hapis cezasının  Yargıtay tarafından onanması üzerine tutuklanarak cezaevine konuldu.

Kayseri Sanayi Odası’nın Eski Başkanı Mustafa Boydak

667 sayılı KHK ile vakıfları kapatılan İş adamı Mustafa Boydak, son olarak  bir grup KHK’lıyı misafir etmişti. Orada geçen diyalogun bir kısmı şöyle:

“Kıymetli Münir Bey, değerli kardeşim Ahmet Bey, çok kıymetli hanımefendiler kıymetli Furkanımız sözlerime başlarken hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Bu akşam gerçekten benim için çok kıymetli bir ortam oldu başta hanımefendiler olmak üzere kıymetli Münir hocamızı ve Ahmet Bey misafir etmekten çok büyük bir memnuniyet duydum, çok güzel bir sohbet ortamı oldu benim açımdan bilmediğim birçok konuyu Öğrenmiş oldum Kıymetli arkadaşlarımdan

Tabii ki kendimize göre üzüntülü durumlarımız söz konusu olabilir ama bunları bir sevince çevirmemiz gerekiyor ben gerçekten özellikle genç hanımefendilerden bu akşam çok değerli  bilgiler öğrendim ve bunların da çok mutlu oldum”

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!