KHK TVAhmet Erkan

Yeni Asya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kazım Güleçyüz, 28 Şubatçıların yapamadığı bir çok şeyin KHK’larla bu dönemde yapıldığını kaydetti.

KHK Tv’den Ahmet Erkan’ın sorularını yanıtlayan Gazeteci Kazım Güleçyüz 15 Temmuz’un arka planının aydınlatılmadığını belirterek “Çok meşum çok karanlık ve lanetlediğimiz bir olay” dedi. Ancak 5 gün sonra ilan edilen 20 Temmuz OHAL sürecinin ülkeyi darbe dönemlerinde dahi görülmeyen hukuksuzlukların içine soktuğunu aktaran Güleçyüz, “İnsanlar farkında değil ama 15-20 Temmuz sürecinin toplumda yarattığı tahribat darbe dönemlerinde yaşanmadı. 28 Şubatçıların yapamadığı bir çok şey KHK’larla yapıldı. Bu süreç cemaat kavramına gölge düşürdü.

Cemaatler Tuzağa Düşürüldü

Cemaatler siyaset ve ticaretle tuzağa düşürüldü. Cemaatlerin görevi siyaset ve ticaretle uğraşmak değil cemaatlerin görevi manevi değerleri yüksek bireyler yetiştirmektir” diye konuştu.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!