KHK TVAhmet Erkan

KHK’lı Özel Hareket Polisi Ekrem Ceylan KHK’lılar ile ilgili “Mağdur olan arkadaşlara bakıyorum peygamberimizin söylediği elinden dilinden vücudunun bütün azalarından emin olduğu mümin insan, sıfatlarını taşıyorlar” dedi.

KHK Tv’den Ahmet Erkan’a konuşan KHK’lı Polis Ceylan “Yedi büyük günahtan biri de namuslu insanlara iftira atmaktır. Bu çocukların gönüllerini yıktılar. Bu yanlıştan bir an önce dönmeleri gerekiyor.” diye konuştu.

Yaşadıklarını ve başından geçenleri anlatan KHK’lı Özel Hareket Polisi Ekrem Ceylan şunları söyledi: “Akıl alıyor mu? 1420 gram beyinle 2 milyon terörist olur mu? Sen neredeydin. Devlet neredeydi. Mahkemede hakime de söyledim. Sizin bu davanız eskilerin ifadesiyle “mutlak butlanla maluldur” yok hükmündedir. Mahkemede de diğer KHK’lı polislerle ilgili mahkeme başkanına bu çocukların eğitimini, atış eğitimlerini özel harekâtçı olduğumdan ben verdim dedim. Bu çocukları tanırım, bunları toplasınız çarpsanız terör yapmaz. Vatan bizim anamız, devlet babamızdır. Biz böyle biliriz. Vicdanen rahatım. Tahtayı silsinler yeniden güzel şeyler yazsınlar” Allaha inanıyorlarsa hayatında kaç tane terörist görmüşler. Terörist insan hacca gider mi?

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!