KHK TVAhmet Erkan

İktidarında gerçekleştirmeyi taahhüt ettiği 22 alanda eylem planlarını tamamlayan DEVA Partisi, Ankara’da “Türkiye’nin DEVA’sı” etkinliği düzenledi. Programa davet edilen Türkiye’nin dört bir yanından KHK’lıda etkinlikte yerlerini aldı. Programda “KHK’lar hukuksuzdur” pankartı açan ve “KHKlar Gidecek Biz Kalacağız” sloganları atan KHK’lılar KHK eylem planını hazırlayan Deva Partisine teşekkür etti.

“KHK’LARLA İNSANLARIN HAYATI KARARDI”

Atatürk Spor salonunda KHK’lılarında katıldığı programda konuşan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan KHK’larla insanların hayatını kararttığını kaydetti. Ülkedeki hukuksuzluklara değinen Babacan “Kanser hastası Yusuf’u Annesi ile görüştürmüyorlar adalet midir insanlık mıdır? Bu ülkede adaletsizliğe uğramış zulme uğramış kim varsa biz yanındayız. Hepsi çözülecek” ifadelerini kullandı. Babacan’ın KHK ve adaletsizlikler konusundaki konuşması sırasında programa katılan KHK’lılar KHKlar Gidecek Biz Kalacağız sloganları attı. KHK’lılar daha sonra Deva Partisi Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ile bir araya gelerek destekleri için teşekkür ettiler. Yeneroğlu insanlara KHKlarla cehennemi yaşattılar diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN DEĞİŞİK İLLERİNDEN 100 KADAR KHK’LI PROGRAMA KATILDI”

KHK Platformları Sözcüsü Münir Korkmaz da KHK’lılarla ilgili ilk eylem planını açıklayan Deva Partisine teşekkür ederek “Eksikliklerine rağmen eylem planını destekliyoruz. Burada bu olayın sadece mağduru değil tarafı olduğumuz içinde buradayız. Türkiye’nin değişik illerinden yaklaşık yüze yakın KHK’lı bu programa katıldık” ifadelerini kullandı.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!