KHK TVAhmet Erkan

İki oğlu KHK ile ihraç edilen Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan Şükran Kaya “O gün benim hayatım söndü. Oğlum geldi bana dedi ki İhraç olduk anne dedi. Hanım da oldu kardeşim de oldu dedi. Hiç bir şey demedim. Onlara üzüntümü göstermemek için sabaha kadar göğsümü yumrukladım” ifadelerini kullandı.

Çocuklarıyla gurur duyduğunu sürekli aktaran anne Şükran Kara, “Ancak çocuklarım ibadet ehliydi. KHK ile ihraç edildikten sonra çocuklarımın yuvası yıkıldı. Hanımlarından ayrıldılar.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen “Kendisi ben kandırıldım halkım beni affetsin demişti. Kendisi kandırıldıysa benim çocuklarımı da işlerine döndersin. Onlar şaşalı sofralarında yemekler yerken benim çocuklarım ekmek derdine düştü.” diye konuştu. Çocuklarının ihraç olmasından bu yana huzurlarının kalmadığını dile getiren Anne Kara dua ile ayakta kaldıklarını sözlerine ekledi.

“ÇOCUKLARIM BUNLARI HAK EDECEK BİR ŞEY YAPMADI”

Çocuklarının bunları yaşayacak bir şeyi hak etmediğini aktaran Baba Mehmet Kara ise “Çocuklarım neden hak etsin ki ne yapmış da hak etmiş. Yolsuzluk yok hırsızlık yok arsızlık yok. Görevlerini en iyi şekilde yapmış kişiler.” diye konuştu.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!