KHK TVAhmet Erkan

KHK’lı Memur Hakan Yamak, daha önce yaşadığı acılardan dolayı ihraç olduğuna üzülemediğini kaydetti. Sendika üyeliğinden darbeci olarak yargılanamayacağını bunun mücadelesini verdiğini belirten Yamak “Beni bana terörist denmesi zerre kadar etkilemiyor. Çünkü öyle olmadığımı biliyorum” dedi Kitap şeysi adlı bir ürün icat ettiğini ve bununla geçimini sağladığını aktaran Yamak “Bana en çok koyan eşimin benden bu olaylardan kısa süre önce yine bu olaylarla ilgili olarak ayrılması oldu. Yoksa bana terörist denip denmemesi çok önemli değil benim için. Ben terörist değilim arkadaş” diye konuştu.

“50 MERTRAKARE YERDE 4 KİŞİLİK BİR YAŞAM”

Çalışmaz durumdaki abisi büyük oğlu ve annesi ile birlikte 50 metrekare bir yerde yaşam mücadelesi verdiklerini aktaran KHK’lı memur Hakan Yamak konuşmasına şöyle devam eti: “Darbe gerçekten bir sürpriz oldu bizim için. Tahmin edemeyeceğimiz bir şekilde televizyonu açtık duyduk. Tasfiye edileceğimi tahmin etmiştim. Açığa alındık. Daha sonra ise 672 sayılı KHK ile ihraç olduk. Çok şoke olmadık. Bu felaketler daha öncede başkaları zarar görmüş. Bir kutsal devlet geleneği var. Bundan bu dönemde biz nasibimizi aldık”

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!