KHK TVAhmet Erkan

Eskişehir’de KHK ile ihraç edilen sınıf öğretmeni Emine Özdemir Kara, tüm mahallelinin hakaretlerine maruz kaldıklarını söyledi. “Hukuksuzluk artık son bulsun” diyen Kara, şiddet olayına komşularının da dahil olduğunu dile getirdi.

Eskişehir’de kardeşiyle birlikte KHK ile ihraç edilen Emine Özdemir Kara, tüm mahallelinin hakaretlerine maruz kaldıklarını anlattı. Kiracılarının bile dahil olduğu şiddet olayını anlatan Kara KHK TV’den Ahmet Erkan Yiğitsözlü’ye anlattı.

Sendika üyeliği ve Banka Asya’daki 200 TL nedeniyle KHK ile ihraç edilen KHK’lı Sınıf Öğretmeni Emine Özdemir Kara, Eskişehir’de yaşadığı mahallede sık sık komşuları ve kiracıları tarafından ‘terörist’, ‘vatan haini’ gibi suçlayıcı söylemlere maruz kalıyor.

Daha önce darp edilen ve polise şikayette bulunan Kara, buradan da hiçbir sonuç alamadı. Ailesiyle birlikte maruz kaldığı baskılara, hakaretlere dayanamayan Kara, son olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!