KHK TV

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan 672 sayılı KHK ile ihraç edilen Ramazan Çınkır, devletin kendisine terörist demesini kaldıramadığını kaydetti.

Kanser hastası olan ve KHK’lı olduğu için kanser ilaçlarını almakta çeşitli sıkıntılar yaşayan evli bir çocuk babası Çınkır, “Bir zindanın içine atarlar, atsınlar kim ne yaparsa yapsın. Ben ölüm dahil hiç bir şeyden korkmuyorum. Bir can borcum var onu da her zaman vermeye hazırım” dedi.

İhraç edilme sebebinin bankaya yatırdığı para ve sendika üyeliği olduğunu aktaran Çınkır, “Ben o zaman derim ki siz terörist dediğiniz insanların vergileriyle bu ülkeyi yönettiniz.” ifadelerini kullandı.

Artık bıçağın kemiğe dayandığını sabırlarının kalmadığını aktaran MEB’den ihraç Ramazan Çınkır, “Bizi deli yerine koymayın, biz de insanız bu kadar ağır yükü kaldıramıyoruz. Bıçak kemikte, sabır taştı, bir an önce işimize iade olmayı bekliyoruz.” diye konuştu.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!