KHK TVAhmet Erkan

KHK’lı karı koca Selçuk ile Merve Özel, Niğde’de bahçelerinde çilek yetiştirerek hayata tutunuyorlar.

Polis memuru iken 2016 yılında KHK ile meslekten ihraç edilen Selçuk Özel, hikayesini KHK TV’ye anlattı.

Yaşadıklarını hayal dahi edemeyeceğini belirten Selçuk Özel, “15 Temmuz günü dahi görevinin başında bir polis iken 18 Temmuzda terör suçlamasıyla açığa alındım, meslekten atıldım. Yargılamamız devam ediyor ama ben masum olduğuma inanıyorum.” diye konuşuyor. Ailesinin geçimini çilek üreterek sağlayan iki çocuk sahibi Özel çifti, “Bu işi severek yapıyoruz, insanlar artık bizi tanıyor, kaliteli ürün çıkartıyoruz müşterilerimiz de bizden memnun.” İfadelerini kullanıyor.

Bu yaşadıklarının aklının ucundan bile geçmediğini dile getiren Selçuk Özel, şöyle konuşuyor: “Bir kader bir kader-i ilahi varmış. Ben masum olduğuma inanıyorum, bir gün bunlar ortaya çıkacak. Görevime döneceğim. Çocuklarıma benim yaşamadığımı yaşamayacak bir ülke bırakmak isterim. Ülkem adına umutluyum o yüzden de çalışmaya üretmeye devam edeceğim. KHK’lı arkadaşlarım sürekli önlerine baksınlar, bir gün hakkımız er ya da geç teslim edilecek. Yaptığımız işleri en güzel şekilde yapsınlar.”

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!