KHK TVAhmet Erkan

Giresun’da fındık toplayarak geçimini sağlayan 20 yıllık KHK’lı Polis; Mehmet Ali Memiş, devlete küskün ya da kırgın olmadığını ancak kendilerini çok kötü yıktıklarını kaydetti.

Yaşadıklarını KHK Tv’den Ahmet Erkan’a anlatan KHK’lı Komiser Mehmet Ali Memiş, “Kim bu başımıza gelenlere sebep olduysa onları kahrı perişan etsin. 20 yaşında polis oldum 40 yaşında emekli olmayı beklerken başımıza bunlar geldi.” dedi.

SANKİ YANLIŞ BİR ŞEY YAPMIŞ GİBİ İHRAÇ OLDUĞUMU BABAMA SÖYLEYEMEDİM

İhraç olduğunu babasına söylemediğini bu yüzden evine gidemediğini aktaran KHK’lı Polis Memiş, “Sanki yanlış yapmış gibi oldum. Çok zorluklar çektim. dolmuşa binecek para bulamadım. İşsizlik çok kötü bir şey. 15 Temmuz öncesinde 24 saat arayan arkadaşlarım 15 Temmuz sonrası aramaz oldu.” ifadelerini kullandı.

20 yıldır devlete sadakatten ayrılmadan çalıştığını ve ihanet etmediğini kaydeden Mehmet Ali Memiş, geçimini fındık bahçesinde fındık toplayarak sağlıyor. Şehir merkezinde yaşamayı sevmediğini dağda bayırda yaşamayı çok sevdiğini bu yüzden sürekli dağlara çıktığını aktaran Mehmet Ali Memiş, “Bu da gelir geçer diyorum, Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Aklanmayı temize çıkmayı canı gönülden istiyorum.” dedi.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!