KHK TV

İYİ Parti lideri Meral Akşener’e İstanbul Çatalca’da esnaf ziyareti sırasında gelerek “KHK’lıların sorunlarını çöz Meral abla” diyen KHK’lı Polis memuru yaşadıklarını KHK TV’ye anlattı.

Bu zulmü durdurun diye cümlelerine başlayan KHK’lı Polis Burhan Pirim, “Belki öldürülecek belki cezaevine gireceğim. Kimseden korkmuyorum. Sizde korkmayın” dedi. Meral Akşener ile görüşmesi sonrası yandaş medya tarafından linçe tabi tutulduğunu aktaran KHK’lı polis memuru Burhan Pirim, “Beni Bylockçu ve “FETÖ”cülükle suçladılar.

Bunları Allah’a havale ediyorum, eğer Allah’tan korkuyorlarsa 1999 yılındaki Bank Asya hesabım nedeniyle ihraç edildim. Bylock suçlaması 2018’de yöneltildi.” ifadelerini kullandı.

Ülkede KHK meselesinden dolayı 8 milyon kişinin etkilendiğini aktaran Pirim, “Bir kez daha söylüyorum. KHK meselesini çözmeyen parti iktidara gelemez. O yüzden KHK’lıların daha görünür olması ve sorunlarını her yerde ve platformda anlatması gerekiyor” diye konuştu.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!