KHK TV

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, kanun hükmünde kararname (KHK) ile ihraç edilenlerle ilgili sözlerinin arkasında olduğunu bir kez daha tekrarladı.

CHP Manisa İl başkanlığında bir grup partili ile bir araya gelen İl Başkanı Semih Balaban KHK’lılarla ilgili yaptığı açılmanın ardından kendisini linçe tabi tutanlara sert cevap verdi. Balaban, Aydın’da yapılan KHK’lılar buluşmasında KHK TV Editörü Ahmet Erkan’a yaptığı açıklama nedeniyle, özellikle sosyal medyada aleyhinde kampanya başlatıldığını ve kendisinin “FETÖ destekçisi” gibi gösterildiğini aktardı.

Kamuoyuna duyduğu rahatsızlığı dile getirmek amacıyla böyle bir basın toplantısı yapmayı istediğini aktaran Balaban “Bir kez daha belirtiyorum ki yaptığım açıklamamdaki sözlerimin sonuna kadar arkasındayım. Her türlü hakarete, yazıya, tehdide rağmen kesinlikle sözlerimi sonuna kadar savunuyorum. Hiçbir tehdide karşı CHP’liler olarak, boyun eğmeyeceğiz.” diye konuştu. Balaban’ın bu açıklamaları salonda bulunan partililerce ayakta alkışlandı.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!