KHK TV

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın İstanbul Sancaktepe’de parti binasın açılışında yaptığı konuşma sırasında KHK’lı bir öğretmen haykırdı: “KHK zulmüne ortak olmayın!”

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın İstanbul Sancaktepe’de yaptığı parti binası açılışına KHK’lı Öğretmen Yurdagül Şahin Demir’de katıldı. Babacan’ın konuşması sırasında araya giren KHK’lı öğretmen, KHK’lıların sorunlarını anlatmaya başladı. Daha sonra da kendi durumundan bahseden KHK’lı Yurdagül Öğretmen “Şu anda insanlar KHK zulmünden ölüyorlar. OHAL komisyonu KHK’lılar öldükten sonra iade ediyor. Çocuklarımız KHK nedeniyle fişlenmiş durumda. Bu zulme ortak olmayın. Bu adaletsiz durumu düzeltin” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ali Babacan ise KHK’lı öğretmenin konuşmasını sonuna kadar dinleyerek “Evet KHK’lıların feryadını duyuyoruz. Bu adaletsizlik var. Bir zulüm ve mağduriyet var. Seçimlerden sonra kurulacak hükümette ele alınacak ilk konu olacaktır. Endişeniz olmasın Kızınız bahar başı dik yürüyecektir” diye konuştu.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!