KHK TV

Son dönemde KHK’lılar medya organlarında daha çok görünür olmaya başladı. Doğrusu haber adlı YouTube Haber kanalında KHK’lılar kendilerini anlattı.

İstanbul KHK’lılar Platformu, kendilerine yapılan haksızlıklarla ilgili, “Bütün bu haksız ve hukuksuz uygulamalardan vazgeçilmeli” açıklamasını yaptı.

İstanbul KHK’lılar Platformu, eğitim öğretim döneminin başlamasıyla beraber bir açıklama yayınladı. Platformdan yapılan açıklamada “Biz öğretmenler; eşitliğin, özgürlüğün, adaletin temele alındığı, insanın sevildiği, saygı gördüğü, insanın insan olarak yaşayabildiği ve etik, ahlâkî değerlerin, evrensel normların yani insanı insan yapan özelliklerin var olduğu bir dünyanın mümkün olduğuna inanıyor ve buna uygun eğitim anlayışı ile hareket ediyoruz. Bizler tam da karşı olduğumuz ve on yıllardır mücadele ettiğimiz anlayışlar tarafından ihraç edildik. Haksız, hukuksuz bir şekilde işsiz, aşsız, geleceksiz, sivil ölüme terk edildik. Adımız kadar eminiz ki KHK’lar ve onların müsebbibi siyasî iktidar gidecek. Biz ve yarınlara olan umudumuz kalacaktır” denildi.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!