KHK TV

Emine Şenyaşar’ı ziyaret eden Harbiyeli annesi Melek Çetinkaya, hakim ve savcılara seslenerek “Yeter artık, adaleti sağlıyorsanız sağlayın” dedi. İki acılı annenin buluşmasında duygu dolu anlar yaşandı.

AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınlarının saldırısı sonucu eşi ve 2 oğlunu yitiren Emine Şenyaşar ile saldırıdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın adalet nöbeti sürüyor. eşi ve iki oğlunu yitiren Emine Şenyaşar ile saldırıdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın Urfa Adliyesi önünde başlattığı Adalet Nöbetine destek ziyaretleri devam ediyor.

Hava Harp Okulu öğrencisiyken tutuklanan ve müebbet hapis cezası alan oğlu için adalet isteyen Harbiyeli Annesi Melek Çetinkaya, “Şenyaşar ailesi adalet köşesi” olarak adlandırılan alanda aileyi ziyaret etti.

Anne Emine Şenyaşar, Çetinkaya’yı “Adalet istiyoruz” yazılı dövizle karşıladı. Daha sonra iki anne birbirine sarılarak ağladılar. Emine Şenyaşar, vefat eden çocukları ve sağlanamayan adalet için kürtçe ağıtlar yaktı. Harbiyeli Annesi Melek Çetinkaya’da acılı anneye sarılarak O’nu teselli etmeye çalıştı. İki acılı annenin gözyaşları görenleri duygulandırdı.

Daha fazlasını KHK TV YouTube Kanalından izleyebilirsiniz.

Bağımsız bir gazeteci olarak amacımız; dönemin sosyal hafızasını tutmak, insanlara KHK hukuksuzluğunu duyurarak bu ülkede KHK hukuksuzluğunun son bulmasına katkı sunmak.

Bu yolculukta bize katılmak ve KHK zulmünü duyurmak için
KHK TV’ye Abone Ol.

KHK TV; İnsan Haklarının Peşinde!