KHK TV

1 Ağustos 2019’da yayın hayatına merhaba diyen KHK TV, iki yılı geride bıraktı.

Geçtiğimiz iki yıllık süre zarfında yaklaşık 650 video içeriği üreten ve YouTube kanalı   44 bin abone sayısına yaklaşan KHK Tv’nin bu süreçte videoları, 13  milyon kez görüntülendi ve bir milyon saat izlendi.

KHK Televizyonu, sizlerin destekleriyle büyüyerek öncelikle KHK’lıların ve sonrasında tüm mazlumların ve mağdur olmuş kesimlerin sesi olmaya devam ediyor.

DÖNEMİN TOPLUMSAL HAFIZASINI TUTMAYA GAYRET EDİYORUZ

Hukuksuzluğa uğrayan ve mağdur edilen kitlelerin sesi olmaya gayret edip, dönemin toplumsal hafızasını tutmaya çalıştığımız bu süreçte, sesimiz de kesilmeye çalışıldı. Hiç bir gerekçe gösterilmeden, kanalımız Türkiye’de erişime kapatıldı. Erişim yasağı ile ilgili itirazlarımızı yaptık. Mahkeme süreci devam ediyor. Ve erişim engeli hala devam etmekte. ( YouTube’da konum ayarlarından küçük bir değişiklik yapıp herhangi bir ülkeyi tıklayarak ana sayfamıza ulaşabilirsiniz .)

ENGELLEMELERE RAĞMEN YAYIN HAYATIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Ancak biz tüm engelleme girişimlerine rağmen yılmadık mazlumların sesi olmaya devam ediyoruz. Bu iki yıllık süreçte bizi en çok sarsan olay ise KHK TV’nin Genel Yayın Yönetmeni değerli hocamız Prof. Dr. Haluk Savaş’ı kaybetmemiz oldu. Hastalığına rağmen, hasta yatağında çalışmalarımıza destek ve bizlere de moral verdi. O, bizlere mücadeleyi, haksızlık karşısında susmamayı öğretti. O, vefat etse de biz KHK TV gönüllüleri olarak fikirlerini yaşatmaya devam edeceğiz.

KHK TV GYY Merhum Prof. Dr. Haluk Savaş

KHK TV’NİN KURULUŞ AMACI YAPISI VE MİSYONU

KHK TV, “Kanun Hükmünde Kararname” (KHK)lerle hukuka uygun bir biçimde soruşturulmadan ve yargılanmadan kamudaki işlerinden ihraç edilen yaklaşık 140 bin kişinin sesini duyurmak ve hak mücadelesini desteklemek amacıyla kurulmuştur.

KHK TV hiç bir zümreye, gruba, kuruma bağlantısı olmayan, yalnızca sosyal medya araçlarını kullanarak yayın yapan tamamen bağımsız bir yayın kurumudur.

KHK TV vicdan, hak, hukuk ve adalet mücadelesi vermektedir. Öncelik KHK’larla hakları gasp edilmiş kişiler olmak üzere tüm mağdur ve mazlumların yanındadır.

KHK TV, topluma yayılmış olan korku atmosferini yok etmeyi ve cesaret aşılamayı temel amaç edinmiştir. Bu amaca tercüman ve aracı olan herkese ekranı açıktır.

Ekranı herkese açık olan KHK TV’ye  sizler de destek olmak isterseniz

Patreon ve

Kreosus hesaplarımızdan destek verebilir.

KHK TV YouTube kanalımıza  ve diğer sosyal  medya hesaplarımızı takip edip abone olarak, beğen ve paylaş butonlarına dokunarak tüm  mazlum ve mağdurlara ses olabilirsiniz.

KHK TV ARŞİVİNDEN VİDEOLAR…