Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) KHK’lılar ile 35 ilde gerçekleştirmeyi planladığı toplantılardan ikincisini Adana’da gerçekleştirdi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro salonunda gerçekleştirilen ve bölgesel olarak organize edilen toplantıya, İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ve Osmaniye İl Başkanı Mehmet Aşık, Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, bölgedeki KHK’lı Platformları Birliği temsilcileri ve çok sayıda KHK mağduru katıldı.

Toplantıda CHP Heyeti adına söz alan milletvekilleri KHK’lıların sorunlarının çözümü için sonuna kadar mücadele edeceklerini vurguladı. Toplantının basına kapalı bölümünde KHK mağdurları sorunlarını ve yaşadıklarını CHP heyetine dile getirdiler.