1 Ağustos 2019 günü merhum Psikiyatrist Prof. Dr. Haluk Savaş öncülüğünde kurulan KHK TV, bugün 43 Bin abonesi ile 12 milyon izlenme sayısına ulaşmıştır. Çok sayıda KHK’lı hikayesini belgeleyen KHK TV görüşüne, inancına bakmaksızın insan hakları çiğnenmiş, mağdur, her kesimin yanındadır.

KHK TV’yi büyütmek ve sesinin daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla kanalımıza abone olmayı videolarımıza yorum ve beğeni yapmayı unutmayalım…

KHK TV, “Kanun Hükmünde Kararname”(KHK) lerle hukuka uygun bir biçimde soruşturulmadan ve yargılanmadan kamudaki işlerinden ihraç edilen yaklaşık 140 bin kişinin sesini duyurmak ve hak mücadelesini desteklemek amacıyla kurulmuştur.

– KHK TV hiç bir zümreye, gruba, kuruma bağlantısı olmayan, sosyal medya araçlarını kullanarak yayın yapan tamamen bağımsız bir yayın kurumudur.

– KHK TV vicdan, hak, hukuk ve adalet mücadelesi vermektedir. Öncelik KHK’larla hakları gasp edilmiş kişiler olmak üzere tüm mağdur ve mazlumların yanındadır.

– KHK TV, topluma yayılmış olan korku atmosferini yok etmek ve cesaret aşılamayı temel amaç edinmiştir. Bu amaca tercüman ve aracı olan herkese ekranı açıktır.

– KHK TV, İnsan Hakları Beyannamesi’ne yani evrensel hukukun tüm ilkelerine saygılıdır. Bunlara tam anlamıyla uymayı taahhüt eder.

Sizlerde bizlere destek olmak için aşağıdaki linkten katıl butonuna tıklayarak yada Patreondan

https://www.patreon.com/khktv linkine tıklayarak ya da https://kreosus.com/khktv adresinden bizlere desteklerinizi sunabilirsiniz.