KHK TV, Münir Korkmaz

Mersin Tabip Odası Başkanı Doktor Mehmet Antmen, resmi gazetede ihraç olan arkadaşlarına baktığı sırada kendi ismiyle karşılaştığını kaydetti. İhraç olduktan sonra Mersin Tabip Odası Başkanlığına seçilen Dr. Antmen, KHK Tv’den Münir Korkmaz’a konuştu.

“BİRLİKTE BARIŞ İÇİNDE YAŞADIĞIMIZ BİR TÜRKİYE HAYAL EDİYORUZ”

Konuşmasında ihraç olma sürecini anlatan ve KHK’lılara tavsiyelerde bulunan Dr. Mehmet Antmen, nasıl bir Türkiye hayal ediyorsunuz sorusuna “Lazıyla, Kürdüyle, Alevisiyle, Sünnisiyle birlikte yaşadığımız bir Türkiye hayal ediyoruz. İnsanca ve kardeşçe barış içinde yaşamak istiyoruz.” diye cevap verdi.

KORONAVİRÜS TAVSİYESİ “BOL SU İÇİN, C VİTAMİNİ İÇEREN GIDALAR TÜKETİN, TOKALAŞMADAN KAÇININ”

Son dönemde çağın vebası olarak adlandırılan koronavirüsten korunmak için tavsiyelerde bulunan Mersin Tabip Odası Başkanı Doktor Mehmet Antmen, “Öncelikle bağışıklık sistemini güçlendirecek şeyleri beslenmede eksik etmemek gerek. Limon ve yeşil bitkiler bunların başında geliyor. Bol su içilmeli, bol su içmek metabolizmayı canlı tutmak için çok önemli. Ayrıca, tokalaşmadan uzak durulmalı ve gerekli sosyal mesafe korunmalı” diyerek tavsiyelerde bulundu.

Dilerseniz röportajın tamamını buradan ⤵️⤵️ izleyebilirsiniz.