KHK TV, Münir Korkmaz

KHK’lı Başkomiser Murat Bayram, ihraç olmasından çok; eşinin kendisine vurduğu darbenin kendisini yıktığını kaydetti. 2 çocuk babası Bayram, “Hiç bir şeye üzülmedim ancak eşimden yediğim darbe beni yıktı. Kendisi memurdu atılmaktan korktuğu için ben cezaevinde iken kağıt üzerinde boşanalım dedi. Dışarıya çıkınca acı gerçeği öğrendim. Aslında beni gerçekten boşamış” dedi.

Bir çocuğunun eski eşinde diğerinin ise kendisinde olduğunu aktaran İhraç Başkomiser Murat Yaman, şu anda özel bir şirkette çalıştığını eskiye göre çok az kazanmasına rağmen parasının daha bereketli olduğunu ifade ediyor.

“2 DEFA İHRAÇ OLDUM”

İhraç süreci ile bilgiler veren Bayram, “Emniyet amiri olacağım dönemde beni sıradan bir memur olarak atadılar. 15 Temmuz sonrası GİH memuru iken ihraç oldum. Hem emniyetten hem de hastanede memur iken  dolayısıyla 2 defa ihraç oldum” dedi.

“KİMSEYE KÜS VE KIRGIN DEĞİLİM HİÇ BİR YERE GİTMİYORUM”

Kimseye küs veya kırgın olmadığını hukuksuzlukların kısa sürede sona ereceğine inandığını belirten Bayram,  “Bugün dönsem vazifemi hukukun bana verdiği yetki çerçevesinde en iyi şekilde yaparım. O yüzden bir yere gitmeyi düşünmüyorum çünkü vatanımı çok seviyorum” diye konuşuyor. Farklı görüşteki arkadaşlarına kendisine çok rahat ifade ettiğini ve onların kendisini anlayışla karşıladığını aktaran Bayram, ancak aynı anlayışı akrabalarının çoğundan göremediğini dile getiriyor.

Dilerseniz röportajın tamamını buradan ⤵️⤵️ izleyebilirsiniz